Wybór firmy do prania tapicerki meblowej

Wybór firmy do prania tapicerki meblowej

11.01.2024

W Warszawie i okolicach działa kilkadziesiąt wyspecjalizowanych firm oraz około stu prywatnych przedsiębiorców zajmujących się praniem tapicerki meblowej.

Większość z nich to profesjonaliści w swojej dziedzinie. Jak zatem wybrać wykonawcę spośród tak dużej liczby specjalistów?

Wyodrębniliśmy główne czynniki, dzięki którym klient może podjąć decyzję o wyborze konkretnego wykonawcy. Godna zaufania firma powinna odpowiadać poniższym wymogom:

  1. Firma powinna specjalizować się w praniu tapicerki meblowej.
  2. W razie potrzeby firma powinna rozpatrywać reklamacje w sposób satysfakcjonujący klienta.
  3. Firma powinna mieć stronę internetową z kompletnymi informacjami.
  4. Ceny prania tapicerki meblowej powinny być konkurencyjne oraz niezmienne  (nie ceny „od” i „do”).
  5. Sprzęt i środki powinny być profesjonalne.
  6. Firma powinna mieć dobre opinie i referencje klientów w Internecie.

Poniżej pokażemy, że Firma Usługowa Biały Słoń odpowiada podanym wymogom.

1. Firma powinna czyścić meble przez cały czas, a nie tylko od czasu do czasu.

Zaletą Firmy Biały Słoń jest to, że pranie tapicerki meblowej to nasza specjalizacja, zajmujemy się tylko tym. W przeciwieństwie do firm, które piorą tapicerkę meblową od czasu do czasu, my czyścimy meble od rana do wieczora.

2. Obsługa reklamacji.

Niestety zdarza się, że czyszczenie może dać nieoczekiwany rezultat, tkanina może ulec uszkodzeniu, zmienić kolor (bardzo często powodem jest samodzielne zapieranie tapicerki przez klienta, skutki którego wykrywa nasze pranie).

Zaletą zamówienia prania mebli w takiej firmie jak Biały Słoń jest to, że zawsze reagujemy na problemy pojawiające się w trakcie i po czyszczeniu. Nigdy nie zostawiamy klientów w potrzebie, zawsze znajdziemy rozwiązanie każdej reklamacji.

3. Strona internetowa

Kolejną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest strona internetowa firmy. Na stronie powinny znajdować się odpowiedzi na pytania klientów (na przykład na naszej stronie takich odpowiedzi jest ponad sto). Na stronie powinny być również podane dane firmy, powinien być zamieszczony regulamin pracy. Strona Białego Słonia, na której Państwo się znajdują w tej chwili, to wszystko ma. Ta strona internetowa utrzymuje się na najwyższych pozycjach w wyszukiwarce Google przez lata, co świadczy o dużej liczbie odwiedzin oraz o tym, że informacja podana na stronie odpowiada na zapytania internautów.

4. Sprzęt oraz środki, które wykorzystuje firma. Warto również zwrócić uwagę na sprzęt i środki do prania tapicerki, które wykorzystuje firma. Używamy tylko profesjonalnego sprzętu i środków firm Karcher i Chemspec.

5. Cena prania tapicerki meblowej. Oczywiście, jednym z najważniejszych czynników jest koszt usługi, np. nasza firma stara się utrzymywać ceny na poziomie średniej ceny na rynku. Mamy tylko konkretne ceny, a nie ceny „od”. Często mamy też ciekawe promocje, z rabatami nawet do 30%.

6. Opinie w Internecie.

Ważnym czynnikiem charakteryzującym firmę są opinie, głównie na Google. Nasza firma może pochwalić się największą liczbą pozytywnych opinii na mapach Google (ponad 1450 pięciogwiazdkowych opinii). Ponieważ działamy już ponad 10 lat, staramy się, aby zadowoleni klienci dzielili się swoimi wrażeniami o naszej pracy w Internecie.

Biorąc pod uwagę wyżej wymienione czynniki, zamówienie profesjonalnego prania tapicerki meblowej w firmie usługowej Biały Słoń – to właściwy wybór 🙂