Profesjonalne pranie tapicerki meblowej Józefów

Do prania tapicerki meblowej przyjeżdżamy do Józefowa w szybkim terminie, 1-2 dni od złożenia zamówienia. Koszt dojazdu do Józefowa wyniesie 20 zł

Firma usługowa Biały Słoń pierze tapicerkę meblową od 2012 roku.
Działamy na terenie Warszawy oraz Józefowa.
Cieszymy się zaufaniem kilku tysięcy stałych klientów.

Jak pierzemy tapicerkę meblową w Józefowie.

Metoda prania ekstrakcyjnego, inaczej nazywania pranie na mokro, jest najbardziej skuteczna metoda prania tapicerki meblowej. Pozwala usunąć większość zabrudzeń, plam i zacieków.
Tapicerkę meblową pierzemy na miejscu u klienta. Nasz pracownik potrzebuje dostępu do bieżącej wody oraz do prądu.

Pranie ekstrakcyjne odbyła się w kilka etapów:
Pierwszy etap to jest etap presprey. Nasz pracownik rozpryskuje na powierzchni tapicerki specjalny płyn, który rozpuszcza zabrudzenia, oddziela je od włókien tapicerki.
Kolejny etap – pranie maszyną ekstrakcyjną Karcher. Pod ciśnieniem jest natryskiwany płyn z detergentem, który wypłukuje rozpuszczone zabrudzenia. W razie potrzeby płukanie może być przeprowadzone kilkakrotnie (zależy od stopnia zabrudzenia tapicerki).
Kolejny etap – to jest płukanie czystą wodą lub specjalną płukanką do neutralizacji środków. Za pomocą maszyny ekstrakcyjnej Karcher resztki brudu oraz środki chemiczne zostają wypłukane i wyciągnięte do zbiornika z brudną wodą.
Po wypraniu tapicerka zostaje wilgotna i sama wysycha za około 10-15 godzin. Schnięcie tapicerki można przyspieszyć specjalnym urządzeniem do suszenia (dry-pod). To jest dodatkowo płatna usługa, która kosztuje 40 zł za 30 minut pracy urządzenia.

W jakich terminach przyjedziemy do prania tapicerki meblowej do Józefowa

Prawie zawsze mamy terminy na jutro, czyli na dzień kolejny po złożeniu zamówienia. W pilnych przypadkach możemy przyjechać nawet w dniu złożenia zamówienia.
Pracujemy 6 dni w tygodniu od 8:00 do 19:00
Umawiamy się na przyjazd z dokładnością o jedną godzinę, na przykład, między 10:00 a 11:00, co znaczy, że nasz pracownik przyjedzie najwcześniej o 10:00, najpóźniej o 11:00. Potrzebujemy godzinowego zapasu na ewentualne korki.

Ile kosztuje dojazd do Józefowa

Dojazd do Józefowa kosztuje 20 zł, ponieważ nasi pracownicy jadą z Warszawy.
Przy zamówieniu powyżej 400 zł dojazd do Józefowa będzie bezpłatny.

W jaki sposób przygotować meble do prania

Nie trzeba przeprowadzać specjalnych przygotowań do prania. Wszystkie niezbędne przygotowania nasz pracownik dokona sam. Zabezpieczy podłogę, odsunie meble od ściany. Prosimy tylko opróżnić pojemnik na pościel w kanapie oraz sprzątnąć wolnostojące przedmioty dookoła kanapy żeby ułatwić dostęp pracownikowi.

Usunięcie plam i nieprzyjemnych zapachów. Pranie tapicerki meblowej Józefów

Metoda prania ekstrakcyjnego jest bardzo skuteczna. Pozwala pozbyć się większości zabrudzeń, plam i zacieków. Ale zdarzają się takie zabrudzenia, które wchodzą do struktury nitek, uszkadzają tapicerkę i zostają nieusuwalne. Można powiedzieć, że takie zabrudzenia już uszkodziły tapicerkę, zmieniły strukturę włókien oraz kolor. Oczywiście, że takich uszkodzeń nie usuniemy. Dlatego nigdy nie dajemy gwarancji, że każda oddzielna plama zejdzie. Ale, musimy powtórzyć, większość zabrudzeń i plam schodzi.

Usuwanie zapachów. 
Każdy nieprzyjemny zapach ma swoje źródło. We większości przypadków nam się udaje usunąć źródło zapachu z tapicerki i gąbki. Ale zdarzają się przypadki, kiedy źródło zapachu znajduje się głęboko w gąbce, dokąd pranie ekstrakcyjne nie dociera. Wtedy nieprzyjemny zapach może zostać nieusunięty. Niestety, z góry nie możemy powiedzieć, czy zapach zostanie usunięty czy nie. Używamy profesjonalnych środków do neutralizacji zapachów, ale nie możemy gwarantować, że zapach zostanie usunięty.

Cena prania tapicerki meblowej Józefów 

Firma usługowa Biały Słoń oferuje bardzo konkurencyjne ceny na swoje usługi. Ceny na nasze usługi znajdziecie Państwo we wkładce Cennik.
Istnieje możliwość zmniejszenia ceny o 10% wysyłając zamówienie przez Formularz kontaktowy na naszej stronie.