Pranie dywanów Warszawa

Ważne! Pierzemy dywany na miejscu u klienta tylko syntetyczne z krótkim runem. Do prania samych dywanów nie przyjeżdżamy, dywany pierzemy tylko przy praniu tapicerki meblowej.

Firma usługowa Biały Słoń oferuje Państwu pranie dywanów metodą ekstrakcyjną, dzięki której można osiągnąć wspaniałe efekty. Na powierzchni rozpryskujemy specjalistyczny płyn , który w ekspresowym tempie rozpuszcza brud. W kolejnym etapie następuje pranie główne — maszyną ekstrakcyjną Karcher. Na koniec środek czyszczący jest usuwany wodą. Wyczyszczona powierzchnia jest świeża, pozbawiona roztoczy, bezpieczna dla dzieci i zwierząt. Wyprany dywan jest delikatnie wilgotny i dosycha w ciągu kilku godzin.

Co pierzemy?

Pierzemy głównie dywany syntetyczne o krótkim runie.

Nie podejmujemy się czyszczenia kosztownych perskich, afgańskich itp. dywanów, zwłaszcza o długim włosiu i z czerwonymi motywami. Barwniki na tego rodzaju dywanach są nietrwałe i nie możemy mieć pewności, że po praniu kolory nie ulegną zmianie.

Nie pierzemy również dywanów syntetycznych o długim runie.

Co zyskujesz? 

  • Dywan będzie czysty, pozbawiony roztoczy, świeży, wyczyszczony z plam i brudu.
  • Pranie ekstrakcyjne jest bezpieczne – nie będzie nieprzyjemnych zapachów, żadnych śladów po detergentach.
  • Dywan będzie suchy już następnego dnia roboczego.

Gwarancja jakośći firmy usługowej Biały Słoń

Przed przystąpieniem do prania nasz pracownik oceni dywan i uprzedzi o rezultatach możliwych do osiągnięcia, może zaznaczyć również, że danego zabrudzenia nie będzie mógł usunąć. Jeśli zapowiedziany przez nas rezultat realizowanej usługi nie zostanie osiągnięty, gwarantujemy, że przyjedziemy do poprawki w najbliższym możliwym terminie.

Często zadawane pytania o pranie dywanów w Warszawie

Niestety nie pierzemy dywanów wełnianych oraz dywanów z wiskozy. Takie dywany najlepiej oddać do pralni dywanów.

Firma usługowa Biały Słoń pierze dywany syntetyczne o krótkim runie na miejscu u klienta. Nasza firma specjalizuje się na praniu tapicerki meblowej. Syntetyczne dywany pierzemy tylko przy okazji prania tapicerki meblowej.

Każdy dywan ma na spodzie metkę, na której jest zaznaczony skład runa dywanu. Jeśli dywan syntetyczny, to na metce jest napisane 100% polipropylen albo 100% poliester. Jeśli dywan jest naturalny to na metce jest napisane wełna, wiskoza, jedwab.

Nie pierzemy dywanów typu Shaggy. Pierzemy tylko dywany syntetyczne o krótkim runie. Na miejscu u klienta nie ma możliwości dokładnego wyprania dywanu o długim runie. Taki dywan najlepiej oddać do pralni dywanów, która upierze taki dywan na wskroś.

Średni czas schnięcia dywanu po praniu to 10-15 godzin. Wilgotny dywan nie wolno zwijać! Jeśli wyprany dywan zostanie zwinięty przed wyschnięciem, to na pewno się zepsuje.

Na drewnianą podłogę pod prany dywan podkładamy folię, która nie przepuszcza wilgoci do drewna podłogi.

Dywany pierzemy tylko na miejscu u klienta.

Pranie syntetycznego dywanu o krótkim runie kosztuje 20 zł/m2.

Do wszystkich dzielnic Warszawy dojazd jest bezpłatny. Do miejscowości ościennych wyjeżdżamy maksymalnie 25 km od granic z Warszawą. Na przykład dojazd do Pruszkowa kosztuje 10 zł, do Legionowa 20 zł. Jeśli Państwa miejscowość znajduje się 25 km od granic z Warszawą, to koszt dojazdu wyniesie 25 zł.